לגמילה

כדי להתחיל לחיות חייג – 052-7632449

כל פרטיך ישארו חסויים לחלוטין!

"בעבר הייתי מעשן למעלה מ-2 קופסאות סיגריות ביום! ושקלתי למעלה מ-3 ספרות... ואחרי שינוי עצום שעשיתי בעצמי רק אז התחלתי ללמד אחרים איך לצאת מהכלא האישי שלהם!!! אני מאמין שכל אדם בכל מצב שהוא בסייעתא דשמיא כמובן יכול להגמל לחלוטין מהרגליו הרעים, לאחד זה לוקח פגישה אחת ולאחר זה יקח כמה פגישות, אך בסופו של דבר הוא יצא מזה. אדם מטבעו הוא לא רע אלא מעשיו, וע"י כלים טובים שאנחנו ב'הגומל' ניתן לו הוא יחזור חזרה לתלם בעז"ה"
הגומל
משה טרייטל
יו"ר מכון הגומל

מי אנחנו

מכון 'הגומל' הוקם ע"י ר' משה טרייטל שליט"א  41 מבני ברק שראה לנגד עיניו את המצב העגום שבו אנשים נופלים ל"ע למצבים לא טובים ואין מי שיושיע אותם, מי בהתמכרות לאינטרנט ומי בעישון או בהשמנת יתר, ולכן החליט להרים את הדגל והקים את מכון 'הגומל'  המיועד בעיקר לציבור החרדי שירצה לקבל עזרה בכל סוגי ההתמכרויות שהם.

השאיפה שלנו

מכון 'הגומל' מעוניין להגיע ולעזור ליותר ויותר אנשים שמרגישים שכבר אין מה לעשות ושאף אחד לא יכול להוציא אותם מהמצב הנורא בו הם שרויים, ולתת להם כלים מעשיים ואיכותיים איך להיגמל ולצאת מהרגליים הלא טובים ולהתחיל לחיות אושר עם חיוך על הפנים.

מה אנחנו עושים

'מכון הגומל' מטפל בכל סוגי ההתמכרויות: מין, זנות, וכל המסתעף מזה, אלכוהול, הימורים, תלישת שערות וכ'ו. השיטה הייחודית שפיתחנו בס"ד אינה מטפלת בסימפטומים ובתופעות – כלומר במה שמכורים אליו אלא מטפלת בשורש – במה שגורם לאדם להיות מכור, ולכן זה כלל לא משנה באלו תופעות מדובר כי השיטה שלנו פותרת התמכרות – מכל הסוגים.

הלקוחות המרוצים שלנו

סגירת תפריט
דילוג לתוכן